Jazyk: English
Jazyk:
Ovocné stromčeky a kríky

Egreš stromkový €/ks /rôzne odrody/

Egreš stromkový €/ks /rôzne odrody/

3,42 €

Dostupnosť: Skladom

SKU: 2.85

ll

* Povinné pole

Popis

Detaily

Hinnonmaki Gelb -  veľké ( 3,6 g ) žlté šťavnaté plody sladkej chuti, pravidelné a vysoké úrody, veľmi prispôsobivá odroda. Vhodná na priamy konzum a spracovanie. Veľmi dobrá odolnosť voči americkej múčnatke. 

 

Hinnonmaki Rot -  jedna z novších červených odrôd plne rezistentná voči múčnatke americkej. Má veľké asi 3,5 g tmavočervené plody, výrazne šťavnaté, sladké plody. Úrodnosť je nadpriemerná a ovocie vždy rovnomerne veľké, iba pri dlhodobých suchách alebo veľkej úrode o čosi menšie. Plody dozrievajú od polovičky júla. Plody sú vhodné ako na priamy konzum, tak aj na ďalšie spracovanie.

 

Invicta - odroda silného rastu s dobrými predpokladmi bohatej úrody. Veľmi veľké plody, príjemná chuť, odolnosť voči múčnatke.


Spinefree - plody dozrievajú v júli a sú stredne veľké, aromatické, výbornej chuti, po dozretí dlho vydržia na rastline. Vďaka beztŕnnosti sa ľahko a rýchlo oberajú. Je nenáročný na prostredie, či už sú to klimatické alebo pôdne podmienky, je plne rezistentný voči múčnatke americkej.