Jazyk: English
Jazyk:
Úvod

UNIROL PROFI 18

UNIROL PROFI 18

8,52 €

Dostupnosť: Skladom

SKU: 87878

ll

* Povinné pole

Popis

Detaily

Minerálna izolácia sa vyznačuje vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, vďaka čomu je možné dosiahnuť vysokú hodnotu tepelného odporu aj pri menšej hrúbke izolantu. Izolácia je vhodná na použitie do prevetrávaných aj neprevetrávaných skladieb strešných plášťov.

Vhodná na použitie pri strechách, kde nie je možné aplikovať izoláciu vo väčších hrúbkach (napr. krokvy menších hrúbok, nízke nosné trámy podlahových konštrukcií a pod.), resp. všade tam, kde chceme dosiahnuť maximálnu hodnotu tepelného odporu (napr. pasívne a nízkoenergetické domy). Izolačné pásy je taktiež možné použiť ako výplň ľahkých skeletových konštrukcií (s dreveným alebo oceľovým nosným rámom). 

Predstavuje moderné systémové riešenie izolácie strešného plášťa šikmej strechy so zaručenou vysokou kvalitou výrobkov značky ISOVER.


Výhody: Vynikajúce teploizolačné vlastnosti - až o 15% lepšie v porovnaní s bežnými izoláciami, veľmi dobré akustické vlastnosti z hľadiska zvukovej pohltivosti, nízky difúzny odpor - paropriepustnosť


Rozmery: Hrúbka 18; Dĺžka 2600; Tepelný odpor R (m2.K/W) 5,45

Množstvo v jednom balení (m2): 3,12

Množstvo na palete (m2): 74,88